Nazywam się Radosław Suszka

Jestem coachem, trenerem rozwoju osobistego, współtwórcą "Dyscypliny bez nakazów®" i pasjonatem wychowywania dzieci za pomocą zabawy.

Od 2013 roku współtworzę wszystkie szkolenia "Dyscypliny bez nakazów®" (słowa piosenek, choreografie i metodykę pracy).  Całą moją wiedzę i doświadczenie (szczególnie z zakresu NLP) zawsze koncentruję na tym, żeby po naszych warsztatach nauczyciele otrzymywali narzędzia do wychowywania dzieci przez zabawę, a dzieci super zabawę 🙂

Od sierpnia 2020 wszystkie warsztaty prowadzę osobiście. Taniec EkoPingwinka (uczy dzieci segregować śmieci) z prowadzonych przeze mnie w 2020 roku fitnessowych szkoleń znajdziesz na filmie poniżej.

Wielu nauczycieli chwali moje warsztaty za świeży, „męski” punkt widzenia na wychowanie dzieci i na zabawę z dziećmi oraz za praktyczne podejście do „trudnych” emocji dorosłych i dzieci. Zapraszam Cię na mój warsztat w formule fitness „10 Tańców Wychowańców – Zabawy wychowujące do wartości prorodzinnych” (m.in. taniec na sprzątanie sali, taniec na mówienie „Do widzenia”, taniec flagi, taniec pisanki, ekologiczny taniec segregowaniec z EkoPingwinkiem). Harmonogram znajdziesz TUTAJ>>>

„Dyscyplina bez nakazów®” to metoda pracy z dziećmi polegającą na wyciszaniu i dyscyplinowaniu dzieci poprzez ruch i zabawę do energetycznej muzyki.

Przez 8 lat (do grudnia 2021) stworzyliśmy 17 warsztatów i 184 piosenki. Na 631 warsztatach przeszkoliliśmy 17946 nauczycieli. Z naszych warsztatów online skorzystało 12185 nauczycieli.

Zapraszam do zabawy na warsztatach 🙂

O nas 7

Dyscyplina bez nakazów

Warsztaty dla nauczycieli przedszkola, klas 0-2 i świetlic.
Zajęcia w każdym województwie.
Dla zabieganych warsztaty multimedialne.

Pozostańmy w kontakcie

Przypominajka o warsztatach :)

Regulamin Polityka prywatności

×

Koszyk

Zamknij panel